Беларусь

  • Главная
  • Навiны
  • Віншуем пераможцаў рэспубліканскага спаборніцтва на ўборцы ўраджаю

Віншуем пераможцаў рэспубліканскага спаборніцтва на ўборцы ўраджаю


НА ЎБОРЦЫ ЗБОЖЖАВЫХ КУЛЬТУР
СЯРОД РАЁНАЎ:
першае ганаровае месца
Баранавіцкі раён;
першае месца
Івацэвіцкі раён;
СЯРОД СЕЛЬГАСАРГАНІЗАЦЫЙ:
першае ганаровае месца
ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
першае месца
прыватнае сельгаспрадпрыемства “Моладава-Агра” Іванаўскага раёна;
другое месца
ААТ “Белавежскі” Камянецкага раёна;
трэцяе месца
СВК “Квасевічы” Івацэвіцкага раёна;
СЯРОД ГАЛОЎНЫХ АГРАНОМАЎ:
Казімірчык Соф’я Трафімаўна – галоўны аграном СВК “Квасевічы” Івацэвіцкага раёна;
Мазоўскі Уладзімір Канстанцінавіч – галоўны аграном ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
Гусак Іван Іванавіч – галоўны аграном ААТ “Агра-Кобрынскае” Кобрынскага раёна;
СЯРОД ГАЛОЎНЫХ ІНЖЫНЕРАЎ:
Голуб Дзмітрый Іванавіч –
галоўны інжынер СВК “Квасевічы” Івацэвіцкага раёна;
Рамановіч Сяргей Сцяпанавіч – галоўны інжынер прыватнага сельгаспрадпрыемства “Моладава-Агра” Іванаўскага раёна;
СЯРОД ЭКІПАЖАЎ ЗБОЖЖАЎБОРАЧНЫХ КАМБАЙНАЎ СЕЛЬГАСАРГАНІЗАЦЫЙ:
першае месца
Казімірчык Уладзімір Уладзіміравіч – старшы камбайнер ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
другое месца
Ганчароў Уладзімір Аляксандравіч – старшы камбайнер СВК “Крошын” Баранавіцкага раёна;
Здановіч Юрый Мікалаевіч –
старшы камбайнер СВК “Нарутавічы” Бярозаўскага раёна;
трэцяе месца
Раманюк Віктар Міхайлавіч –
старшы камбайнер ААТ “Белавежскі” Камянецкага раёна;
Чатырбок Сяргей Іванавіч –
старшы камбайнер СВК “Аграфірма “Малеч” Бярозаўскага раёна;
Новік Андрэй Пятровіч –
старшы камбайнер і Манькоўскі Іван Іванавіч – камбайнер ААТ “Відамлянскае” Камянецкага раёна;
СЯРОД МАЛАДЗЁЖНЫХ ЭКІПАЖАЎ
СЕЛЬГАСАРГАНІЗАЦЫЙ:
першае месца
Луцко Аляксандр Сяргеевіч –
старшы камбайнер ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
другое месца
Юнік Аляксандр Валер’евіч – старшы камбайнер і Казакевіч Сяргей Вячаслававіч –
камбайнер СВК “Ляхавіцкі” Ляхавіцкага раёна;
Пашко Максім Уладзіміравіч –
старшы камбайнер ААТ “Белавежскі” Камянецкага раёна;
трэцяе месца
Юшчук Аляксандр Мікалаевіч – старшы камбайнер і Маскалюк Сяргей Уладзіміравіч – камбайнер ААТ “Камароўка” Брэсцкага раёна;
Кузняцоў Сяргей Анатольевіч – старшы камбайнер ААТ “Агра-Турна” Камянецкага раёна;
Карпук Віталь Васільевіч –
старшы камбайнер і Кінах Юрый Фёдаравіч – камбайнер сельгаспрадпрыемства “Амяліна” Брэсцкага раёна;
СЯРОД ВАДЗІЦЕЛЯЎ
НА АДВОЗЦЫ ЗБОЖЖА:
першае месца
Кіндрук Мікалай Мікалаевіч –
вадзіцель СВК “Гарадоцкі” Лунінецкага раёна;
другое месца
Малыха Яўген Уладзіміравіч –
вадзіцель сельгаспрадпрыемства “Амяліна” Брэсцкага раёна;
Шода Аляксей Юльянавіч – вадзіцель ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
трэцяе месца
Чарапавіцкі Генадзь Альбертавіч – вадзіцель ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
Шастачук Віктар Аляксеевіч – вадзіцель СВК “Якаўчыцы” Жабінкаўскага раёна;
Кавалеўскі Лявон Аляксандравіч – вадзіцель ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
СЯРОД МАЛАДЫХ ВАДЗІЦЕЛЯЎ
НА АДВОЗЦЫ ЗБОЖЖА:
першае месца
Мазур Андрэй Дзмітрыевіч – вадзіцель ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
другое месца
Пакінка Дзяніс Васільевіч – вадзіцель ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
Валасюк Андрэй Мікалаевіч –
вадзіцель СВК “Якаўчыцы” Жабінкаўскага раёна;
трэцяе месца
Кухарчук Мікалай Леанідавіч – вадзіцель ААТ “Птушкафабрыка “Дружба” Баранавіцкага раёна;
Профіт Аляксандр Іванавіч –
вадзіцель СВК “Дварэцкі” Лунінецкага раёна;
Мядзведзеў Сяргей Юр’евіч –
вадзіцель ААТ “Стрыгава” Кобрынскага раёна;
НА НАРЫХТОЎЦЫ
ТРАВЯНЫХ КАРМОЎ
СЯРОД СЕЛЬГАСАРГАНІЗАЦЫЙ:
першае месца
СВК “Дарапеевічы” Маларыцкага раёна;
другое месца
СВК “Святая Воля” Івацэвіцкага раёна;
трэцяе месца
СВК “Лапаціна” Пінскага раёна;
СЯРОД КАМБАЙНЕРАЎ
КОРМАЎБОРАЧНЫХ КАМБАЙНАЎ
СЕЛЬГАСАРГАНІЗАЦЫЙ:
першае месца
Баран Аляксандр Міхайлавіч (ААТ “Жураўлінае” Пружанскага раёна);
другое месца
Молаш Аляксандр Іванавіч (СВК “Любішчыцы” Івацэвіцкага раёна);
Аляхновіч Аляксандр Станіслававіч (СВК “Святая Воля” Івацэвіцкага раёна);
трэцяе месца
Бурчук Аляксандр Васільевіч (СВК “Валішча” Пінскага раёна);
Якубіч Валерый Сяргеевіч (ААТ “Агра-Ніва” Камянецкага раёна);
Гаўруцікаў Алег Аркадзьевіч (ААТ “Айчына” Пружанскага раёна);
СЯРОД ВАДЗІЦЕЛЯЎ
СЕЛЬГАСАРГАНІЗАЦЫЙ
НА АДВОЗЦЫ КАРМОЎ:
першае месца
Бадак Аляксандр Мікалаевіч (ААТ “Агракамбінат “Мір” Баранавіцкага раёна);
Лапука Уладзімір Фёдаравіч (ААТ “Жураўлінае” Пружанскага раёна);
другое месца
Маляўка Аляксандр Аляксеевіч (ААТ “Агракамбінат “Мір” Баранавіцкага раёна);
Гапончык Алег Мікалаевіч (СВК “Фядорскі” Столінскага раёна);
трэцяе месца
Саўчык Віктар Анатольевіч (ААТ “Агракамбінат “Мір” Баранавіцкага раёна);
Каляда Аляксандр Еліфер’евіч (СВК “Фядорскі” Столінскага раёна);
СЯРОД КАМБАЙНЕРАЎ КОРМАЎБОРАЧНЫХ КАМБАЙНАЎ
МЕХАНІЗАВАНЫХ АТРАДАЎ:
першае месца
Церляковіч Мікалай Аляксеевіч (ААТ “Пінскрайаграсэрвіс” Пінскага раёна);
СЯРОД ВАДЗІЦЕЛЯЎ
І МЕХАНІЗАТАРАЎ
НА АДВОЗЦЫ КАРМОЎ МЕХАНІЗАВАНЫХ АТРАДАЎ:
першае месца
Яцэнка Мікалай Уладзіміравіч – трактарыст ААТ “Маларыцкая райаграпрамтэхніка” Маларыцкага раёна;
другое месца
Максімук Леанід Уладзіміравіч – трактарыст ААТ “Маларыцкая райаграпрамтэхніка” Маларыцкага раёна.

Віншуем пераможцаў рэспубліканскага спаборніцтва на ўборцы ўраджаю
Оцените статью

Добавить комментарий

Авторизация
*
*
Генерация пароля